.

WNĘTRZA SYLWII STRZELECKIEJ

WNĘTRZA DOMU W GODOWIE

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

"Magia szczęścia, miłości i miodowego ciepła z błyskiem kryształu i odrobiną złotego luksusu"

W tym projekcie zadaniem było stworzenie odpowiedniego tła do wybranych i zakupionych przez inwestorów większości elementów wnętrza oraz uzupełnienie wystroju i aranżacja odpowiednia dla stworzenia założonego klimatu.

Przestrzeń domu w Godowie nie ogranicza się wyłącznie do pomieszczeń zamkniętych ścianami. Architektura i układ funkcjonalny zostały tak zaaranżowane, żeby wnętrza wydostawały się poza obręb zabudowy ścian i ogarniały obszar otaczający dom z zewnątrz. Dziedziniec frontowy, jest nierozerwalną częścią wnętrz, a zielone atrium z kominkiem na drewnianym tarasie stało się kontynuacją salonu i głównej osi komunikacyjnej domu. Nie można więc tych przestrzeni organizować niezależnie.

Miodowe ciepło wnętrza będzie więc łączyć się z barwami ogrodu, drewnianej podłogi tarasów, ocieplać kamienne ściany oraz przestrzeń za oknem w dni zimne i pochmurne. Słoneczna aura zaś dopełni kolorystykę wnętrz swoim naturalnym ciepłem.

Wybrane rozwiązania stworzą właściwy klimat do relaksu, wypoczynku, magii szczęścia i miłości w tym domu. Żaden element nie może wzbudzić tu niepokoju, dysonansu oraz zakłócić symetrii i radości obcowania z wybranymi i ulubionymi przedmiotami.

Zachowanie harmonii i symetrii, przewaga barw z palety bliskich sobie tonacji kolorystycznych bez drastycznych przejść, dominacja barw ciepłych i przytulnych, aksamitnych faktur, gra światłem, wykorzystanie wyłącznie naturalnych materiałów (kamień, drewno, mosiądz, kryształ, miękka naturalna tkanina) - to kroki, które spowodują osiągnięcie zamierzonego efektu, zapewnią spójność wystroju wszystkich wnętrz domu ze sobą i jego bezpośrednim otoczeniem, a wybrane przez inwestorów elementy wystroju: meble, oprawy oświetleniowe, obrazy i wyposażenie uzyskają spójną i harmonijną aranżację.

(zobacz projekt domu)

02-202 Warszawa, ul. Drawska 5, kom.: 607 05 75 07, tel.: (22) 658 25 65, e-mail: soprojekt@soprojekt.pl

. . .